Dalyan’a nasıl gidilir?

Muğla’nın Ortaca ilçesinde bulunan Dalyan’a ulaşmak çok kolay. Dalyan’a alternatif ulaşım yöntemlerini yazımızda..

Karayolu ile; Muğla’nınOrtaca ilçesine geldiğinizde, şehir içinden geçip Dalyan’a 10 km.lik bir yolu kat ederek ulaşabilirsiniz.

Havayolu ile; Uluslarası Dalaman Havalimanı, Dalyan’a çok yakın mesafede bulunuyor. Dünyanın her noktasından uçak ile gelebileceğiniz Dalaman Havalimanı’ndan, transfer araçları, taksi, kiralık araba vb. ulaşım vasıtası ile 28 km.lik bir yol kat ederek, 20-25 dakika içerisindeDalyan’a ulaşabilirsiniz.

Havalimanı’ndan yine MUTTAŞ ve HAVAŞ’a ait servislerle ile Ortaca’ya gelip, buradan taksi ve minibüsler ile yine Dalyan’a gelebilirsiniz.

Otobüs ile; Türkiye’nin herhangi bir noktasından şehirlerarası otobüsler ile Muğla’nın Ortaca ilçesi Şehirlerarası Otogar’ına geldiğinizde, buradan 10 km.lik bir yolculuk ile taksi ve minibüsler ile Dalyan’a ulaşabilirsiniz. Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait Dalyan’a minibüs seferlerinin saatleri için linke tıklayınız…

Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait Dalyan’a minibüs seferlerinin saatleri için linke tıklayınız…

Diğer Yazılar

Bazı Başlıklar

Köyceğiz’de görülmesi gereken 10 yer

"10" bölümünde bu hafta Köyceğiz'i ele aldık. Birçok gezilecek ve görülecek yeri olan Köyceğiz'in aklımıza gelen ilk 10 görülmesi gereken yerini derledik. İşte Köyceğiz'e gelenlerin görmesi gereken 10 yer.

Dalyan’da yapılması gereken 10 şey

Dalyan'a gelenler için pek çok alternatif aktivite bulunuyor. Bunlardan bizim aklımıza gelen ilk 10 tanesini bu yazıda derledik. İşte Dalyan'da yapılması gereken 10 şey.

Kuş Gözlemciliği

Deniz, doğa ve tarih konusunda bir cennet olan Dalyan’ın bir diğer doğal zenginliği de Kuş Gözlemciliği. Bölgede bulunan yüzlerce kuş türü, kuş meraklılarının karşısına, mükemmel bir alternatif etkinlik olarak çıkıyor.

Dalyan’a nasıl gidilir?

Muğla'nın Ortaca ilçesinde bulunan Dalyan'a ulaşmak çok kolay. Dalyan'a alternatif ulaşım yöntemlerini yazımızda..

Dalyan-Ortaca Minibüs Saatleri

Dalyan ile Ortaca arasındaki minibüs seferlerinin gün ve saatlerini buradan okuyabilirsiniz.

Avrupa’nın en iyi plajı, İztuzu Plajı

Dalyan denilince akla ilk gelen gidilecek yer şüphesiz İztuzu Plajı . Avrupa’nın en iyi...

Popüler Kategoriler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

tr_TRTurkish